BUDOSFERA.eu Serwis porad dla budujących i remontujących

SERWIS PORAD BUDOWLANYCH DLA BUDUJĄCYCH i REMONTUJĄCYCH

BUDOSFERA.eu to serwis B2C, B2B to poradnik ekspercki dotyczący budowy, remontu i wykańczania wnętrz. Aktualności o nowościach produktowych w dziedzinie materiałów budowlanych i materiałów wyposażenia i wykończenia wnętrz | Porady ekspertów budowlanych.

Działy serwisu:

BUDOWA

REMONT

BUDOWLANE MATERIAŁY

CHEMIA BUDOWLANA

OKNA

DRZWI

BRAMY

DACHY

ELEWACJE

IZOLACJE

INSTALACJE SANITARNE I HYDRAULICZNE

OGRZEWANIE

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

WENTYLACJA | REKUPERACJA | KLIMATYZACJA

OGRÓD | TARAS

OGRODZENIA

NAWIERZCHNIE

DREWNO BUDOWLANE

WNĘTRZA

PODŁOGI

GLAZURA | TERAKOTA | PŁYTKI CERAMICZNE

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ MATERIAŁY

FARBY

WYPOSAŻENIE WARSZTATU

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

SYSTEMY INTELIGENTNEGO BUDYNKU

Dzięki usystematyzowaniu informacji i doboru jej do określonej branży nasze portale branżowe stały się podstawowym źródłem informacji branżowej, a nasze wyszukiwarki dają możliwość szybkiego odnalezienia adresów potencjalnych kontrahentów dla swojej firmy.

Naszymi klientami są renomowane firmy z Państwa branży, które publikują na łamach naszych serwisów najnowsze informacje dotyczące swojej oferty oraz działań marketingowych skierowanych do odbiorców branżowych. Dzięki pozycjonowaniu wizytówek w wyszukiwarkach naszych portali, użytkownicy w bardzo szybki sposób docierają do danych adresowych i poprzez przekierowanie do stron firmowych mogą poznać szczegóły oferty firmy.

W ramach naszych portali dajemy naszym Klientom możliwość prezentacji firmy w postaci pozycjonowanych wizytówek w wyszukiwarce FIRM z przekierowaniem do stron firmowych, publikację artykułów PR związanych z ofertą firmy, wysyłkę mailingu z możliwością wyboru grup docelowych, sprzedaży produktów w sklepie internetowym portalu oraz dodawania ogłoszeń.