KOMPONENTYMEBLOWE.pl Serwis akcesoria i komponenty meblowe

KOMPONENTYMEBLOWE.PL to serwis B2B w ramach portalu meblarstwo poświęcony branży akcesoria i komponenty dla meblarstwa. Aktualności branżowe o nowościach produktowych, wydarzeniach, oferty firm.

Działy serwisu:

AKCESORIA MEBLOWE

KOMPONENTY DLA MEBLARSTWA

FRONTY | BLATY MEBLOWE

OŚWIETLENIE DO MEBLI

DREWNOPOCHODNE MATERIAŁY | PŁYTY MEBLOWE

FARBY | LAKIERY

ŚRODKI DO KONSERWACJI MEBLI

TAPICERSTWO | ARTYKUŁY TAPICERSKIE

Dzięki usystematyzowaniu informacji i doboru jej do określonej branży nasze portale branżowe stały się podstawowym źródłem informacji branżowej, a nasze wyszukiwarki dają możliwość szybkiego odnalezienia adresów potencjalnych kontrahentów dla swojej firmy.

Naszymi klientami są renomowane firmy z Państwa branży, które publikują na łamach naszych serwisów najnowsze informacje dotyczące swojej oferty oraz działań marketingowych skierowanych do odbiorców branżowych. Dzięki pozycjonowaniu wizytówek w wyszukiwarkach naszych portali, użytkownicy w bardzo szybki sposób docierają do danych adresowych i poprzez przekierowanie do stron firmowych mogą poznać szczegóły oferty firmy.

W ramach naszych portali dajemy naszym Klientom możliwość prezentacji firmy w postaci pozycjonowanych wizytówek w wyszukiwarce FIRM z przekierowaniem do stron firmowych, publikację artykułów PR związanych z ofertą firmy, wysyłkę mailingu z możliwością wyboru grup docelowych, sprzedaży produktów w sklepie internetowym portalu oraz dodawania ogłoszeń.