TAPICERSTWO.co Serwis tapicerstwo | artykuły i technologie tapicerskie

TAPICERSTWO.co to serwis B2B branży tapicerstwo | Tkaniny meblowe | Tapicerskie artykuły i usługi | Pianki PUR Pianki PU | Meble tapicerowane

Działy serwisu:

TAPICERSTWO

TAPICERSKIE ARTYKUŁY

MEBLOWE TKANINY OBICIOWE

TKANINY DEKORACYJNE

TECHNOLOGIE TAPICERSKIE

MEBLE TAPICEROWANE

MATERACE

Dzięki usystematyzowaniu informacji i doboru jej do określonej branży nasze portale branżowe stały się podstawowym źródłem informacji branżowej, a nasze wyszukiwarki dają możliwość szybkiego odnalezienia adresów potencjalnych kontrahentów dla swojej firmy.

Naszymi klientami są renomowane firmy z Państwa branży, które publikują na łamach naszych serwisów najnowsze informacje dotyczące swojej oferty oraz działań marketingowych skierowanych do odbiorców branżowych. Dzięki pozycjonowaniu wizytówek w wyszukiwarkach naszych portali, użytkownicy w bardzo szybki sposób docierają do danych adresowych i poprzez przekierowanie do stron firmowych mogą poznać szczegóły oferty firmy.

W ramach naszych portali dajemy naszym Klientom możliwość prezentacji firmy w postaci pozycjonowanych wizytówek w wyszukiwarce FIRM z przekierowaniem do stron firmowych, publikację artykułów PR związanych z ofertą firmy, wysyłkę mailingu z możliwością wyboru grup docelowych, sprzedaży produktów w sklepie internetowym portalu oraz dodawania ogłoszeń.