TKANINYOBICIOWE.eu Serwis tkanin meblowych | tkaniny dekoracyjne | artykuły tapicerskie

TKANINYOBICIOWE.eu to serwis B2B tkaniny meblowe i tapicerstwo to informacje o nowościach produktowych, aktualności branżowe, wydarzenia. Katalog firm polecanych tkaniny

 

Działy serwisu:

TKANINY OBICIOWE

TKANINY DEKORACYJNE

TAPICERSKIE ARTYKUŁY

TAPICERSTWO

TECHNOLOGIE TAPICERSKIE

MEBLE TAPICEROWANE

SERWIS MASZYNY DLA MEBLARSTWA | MASZYNY STOLARSKIE | NARZĘDZIA | OBRABIARKI CNC 

Dzięki usystematyzowaniu informacji i doboru jej do określonej branży nasze portale branżowe stały się podstawowym źródłem informacji branżowej, a nasze wyszukiwarki dają możliwość szybkiego odnalezienia adresów potencjalnych kontrahentów dla swojej firmy.

Naszymi klientami są renomowane firmy z Państwa branży, które publikują na łamach naszych serwisów najnowsze informacje dotyczące swojej oferty oraz działań marketingowych skierowanych do odbiorców branżowych. Dzięki pozycjonowaniu wizytówek w wyszukiwarkach naszych portali, użytkownicy w bardzo szybki sposób docierają do danych adresowych i poprzez przekierowanie do stron firmowych mogą poznać szczegóły oferty firmy.

W ramach naszych portali dajemy naszym Klientom możliwość prezentacji firmy w postaci pozycjonowanych wizytówek w wyszukiwarce FIRM z przekierowaniem do stron firmowych, publikację artykułów PR związanych z ofertą firmy, wysyłkę mailingu z możliwością wyboru grup docelowych, sprzedaży produktów w sklepie internetowym portalu oraz dodawania ogłoszeń.