KUCHNIOSFERA.pl Serwis meble kuchenne i wyposażenie kuchni

KUCHNIOSFERA.PL Portal meble kuchenne, akcesoria i komponenty i wyposażenie kuchni jest portalem B2C, B2B o kuchniach,  nowościach produktowych, wydarzeniach, porad ekspertów, a także oferty firm.

 

Działy portalu:

MEBLE KUCHENNE

WYPOSAŻENIE KUCHNI

AGD

AKCESORIA I KOMPONENTY KUCHENNE

BLATY | FRONTY MEBLOWE

OŚWIETLENIE  KUCHENNE

WNETRZE KUCHNI

Dzięki usystematyzowaniu informacji i doboru jej do określonej branży nasze portale branżowe stały się podstawowym źródłem informacji branżowej, a nasze wyszukiwarki dają możliwość szybkiego odnalezienia adresów potencjalnych kontrahentów dla swojej firmy.

Naszymi klientami są renomowane firmy z Państwa branży, które publikują na łamach naszych serwisów najnowsze informacje dotyczące swojej oferty oraz działań marketingowych skierowanych do odbiorców branżowych. Dzięki pozycjonowaniu wizytówek w wyszukiwarkach naszych portali, użytkownicy w bardzo szybki sposób docierają do danych adresowych i poprzez przekierowanie do stron firmowych mogą poznać szczegóły oferty firmy.

W ramach naszych portali dajemy naszym Klientom możliwość prezentacji firmy w postaci pozycjonowanych wizytówek w wyszukiwarce FIRM z przekierowaniem do stron firmowych, publikację artykułów PR związanych z ofertą firmy, wysyłkę mailingu z możliwością wyboru grup docelowych, sprzedaży produktów w sklepie internetowym portalu oraz dodawania ogłoszeń.